Družina - kroužky

Kroužek je určen dětem ze školní družiny 0. – 3. Třídy ze VŠECH BUDOV

Vedoucí kroužku: Jana Švandová

Kapacita: 14 dětí

Kdy se koná?: Každé PONDĚLÍ - 15:30-16:30 (tělocvična na budově ZŠ Dyjská)

Začátek kroužku: v PONDĚLÍ 2.10.2023

Kroužek je zpoplatněn 100 Kč/pololetípeníze budou využity jen na nákup pomůcek pro kroužek

Anotace: Kroužek je určen dětem, které se chtějí hýbat, zkoušet různá cvičení a svoji

obratnost. Čeká nás hraní míčových her, obratnostní hry a soutěže, běhání, trocha posilování i hraní s hudbou.

S sebou na kroužek děti potřebují: Sportovní oblečení, pevné boty (nejlépe sálové se světlou podrážkou), láhev na pití, švihadlo.

14/09/2023 - 18:00

Jógová gymnastika

Kroužek je určen dětem ze školní družiny 1., 2. a 3. Třídy POUZE z budovy Jizerská

Vedoucí kroužku: Miluše Haklová

Kapacita: 10 dětí

Kdy se koná?: Každá STŘEDA - 15:30-16:30 (Cvičení probíhá na budově ZŠ Jizerská 2. patro)

Začátek kroužku: ve STŘEDU 4.10.2023

Anotace: Cvičení je upraveno vzhledem k věku dětí a jejich potřebám. Je vhodné jako doplněk k jiné pohybové činnosti, sportu nebo i samostatné cvičení. Podporuje zlepšování fyzické kondice dětí, ohebnost.

Cvičení zahrnuje:

• Dynamickou rozcvičku, zahřátí svalových skupin.
  • Pasivní protažení (strečink).
  • Postupně nácvik jógových pozic – ásan v kombinaci s protahováním i posilováním.
  • Vytvoření krátké sestavy.

S sebou na kroužek děti potřebují: Pohodlné oblečení (legíny, tričko), lahvičku s pitím, cvičky (nebo tenisky).

14/09/2023 - 18:00

Kroužek je určen dětem ze školní družiny 1., 2. a 3. Třídy z budovy Dyjská

Vedoucí kroužku: Alena Krzyžánková

Kapacita: 12 dětí

Kdy se koná?: Každý SUDÝ ČTVRTEK 15:30-16:30

Začátek kroužku: ve ČTVRTEK 5.10.2023

Kroužek je zpoplatněn 300 Kč/pololetípeníze budou využity jen na nákup pomůcek pro kroužek (nypř.: hry, knihy, pomůcky na pokusy, pracovní náčinní).

Anotace: Na tomto kroužku budeme procvičovat své mozkové závity pomocí různých hlavolamů či logických hádanek. Naučíme se různé šifry (př. Morseovka, Velký polský kříž, mobilní šifra atd.). Vyzkoušíme si pokusy (př. Sopka, lávová lampa). Pronikneme do tajů geocachingu. Budeme zkoumat přírodu v Čakovicích (vytvoříme si například barometr, budeme zkoumat život v trávě pomocí lupy a pokud nám napadne sníh, tak ho též důkladně prozkoumáme).

S sebou na kroužek děti potřebují:  Penál, pití a popřípadě svačinku. Doporučuji vhodné sportovní oblečení na ven, někdy budeme bádat i venku

JUST DANCE

Kroužek je určen dětem ze školní družiny od 2. Třídy ze všech budov školy.

Vedoucí kroužku: Soňa Čečetková

Kapacita: PLNĚ OBSAZENO

Kdy se koná?:  Každá STŘEDA (velká tělocvična na hlavní budově ZŠ) - 15:30-16:30

Každý PÁTEK (tělocvična na budově ZŠ Jizerská) – 14:30-15:30

Začátek kroužku: ve STŘEDU 20.9.2023

Kroužek je zpoplatněn 3 500 Kč/školní rok – poplatek zahrnuje nákup kostýmů, týmová trička, rekvizity, make up atd. Vše si děti nechávají.

Anotace: Kroužek JUST DANCE se zaměřuje na nácvik moderních tanců, scénických tanců,
show dance a taneční gymnastiky. Hlavním cílem našeho kroužku je vzbudit v dětech lásku k pohybu. Součástí našeho kroužku je udržování týmového ducha, prohlubování přátelských vztahů mezi jeho členy, vzájemná pomoc a respekt jeden k druhému.
Náš kroužek se účastní každoročne tanečních soutěží a vystoupení.

S sebou na kroužek děti potřebují: Černé sportovní oblečení (triko + legíny), sportovní/taneční obuv, pití, vlasy sepnuté (aby nepadaly do tváře).