Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/zscakovice/public_html/sites/all/modules/linkimagefield/linkimagefield.module on line 446
| ZŠ Dr. Edvarda Beneše - Základní škola Čakovice

Nenech to být

Naše škola se zapojila do platformy Nenech to být (NNTB).

NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry, a pomáhá tak žákům, jejich rodičům a zaměstnancům školy s řešením různých problémů a situací ve škole. Skrze NNTB můžete upozornit např. na šikanu mezi žáky, kyberšikanu, užívání návykových látek, sebepoškozování, domácí násilí apod. Podněty nám můžete zasílat prostřednictvím tohoto odkazu. Ke komunikaci můžete použít také mobilní aplikaci dostupnou na Google Play a App Store. Jak to funguje? Nenech to být funguje jako webová a mobilní aplikace.

Po odeslání podnět putuje k pověřeným osobám na naší škole, které na základě poskytnutých informací situaci vyřeší.

Leták