Křest knihy "Čípí"

Ve středu 22. června v nakladatelství Nová vlna vyšel poprvé česky kultovní dětský italský román „Čipí” Maria Lodiho v překladu Kláry Löwensteinové. Vydání iniciovaly děti z prvních a druhých tříd čakovické školy a dalších škol a institucí z celé České republiky, dále pak patroni „Čipího“ režisér, scenárista, spisovatel a fotograf Ivan Fíla a lingvista Giorgio Cadorini a laskaví sponzoři. Všem patří velké poděkování.

 

Děti i jejich doprovod co nejsrdečněji zveme na slavnostní křest knihy spojený s výstavami „České děti malují Čipího” a „Co bych dělal, kdybych byl Čipí”, který se uskuteční v pondělí 19. září od 17.00 v Ateliéru na půdě čakovického zámku

 

Kdo je nedočkavý a nechce čekat až do září, kdy spustíme projekt „Čipí do škol“ a na křest knihy, může si Čipího objednat na portálu Kosmas již nyní https://www.kosmas.cz/knihy/296816/cipi nebo si o něj napsat paní překladatelce na klaralowenstein@yahoo.it. Ráda vám Čipího osobně s věnováním doručí nebo pošle poštou.

 

Po přečtení budeme vděčni za krátkou recenzi na: https://www.facebook.com/groups/1670605939939967 nebo na Kosmasu.

 

Srdečně

Klára Löwensteinová                                           Zdeněk Rampas

překladatelka                                                             nakladatel

ZŠ a MŠ DR. EDVARDA BENEŠE
Nám. Jiřího Berana 500
196 00  Praha 9, Čakovice
tel.: 283 932 375
mobil.: 603 881 009
zscakovice@zscakovice.cz