Návštevní kniha

Vložit nový příspěvek

David Nekola

Dobrý den,
nenačítá se mi do google kalendáře školní kalendář. Prosím o opravu.
Děkuji.

Dobrý den,

nové události jsou již naimportovány do kalendáře ZŠ Čakovice. Nyní by již mělo být vše v pořádku.

Jiří Vojna

Dobrý den,
rád bych se zeptal, vzhledem k blížícím se státním svátkům (Út 1.5. a Út 8.5.), bude ve dnech před svátky (Po 30.4. a Po 7.5.) normální vyučovací den?
S pozdravem
Jiří Vojna

Eva Maxová

Dobrý den,
již několik týdnů přetrvávají problémy s elektronickou žákovskou knížkou a to jak přes aplikaci Bakaláři, tak i přímo na webu ZŠ. Zaznamenala jsem změnu prostředí, nicméně potíže nadále trvají. Chvilku to jde, chvilku ne. Upřímně, nemám čas neustále zkoušet, jestli zvládnu omluvit dítě, přečíst si zprávu od paní učitelky, atd. Proto si dovoluji zpětnou vazbu.
Děkuji, Eva Maxová

Dobrý den,
problémy s aplikacemi se bohužel občas u některých uživatelů vyskytují. Funkčnost aplikace nejsme  my a ani výrobce softwaru bohužel schopni garantovat. Uživatelé používají řadu verzí operačních systémů a mnoho druhů přístrojů. Každý přístroj má pak také uživatel nějak nastaven, má určitý výkon atd. To vše může kolidovat s funkčností aplikace. Dle našich zkušeností  a ohlasů na většině smartphonů a při používání novějších verzí androidu a iOSu aplikace dlouhodobě funguje. Závazně garantujeme a řešíme funkčnost internetové stránky, tam řešíme dílčí problémy osobně přes našeho IT koordinátora Pavla Řepu. Pan Řepa Vás bude kontaktovat a pokusí se s Vámi Váš problém rozklíčovat a vyřešit jej.

S pozdravem

Martin Střelec

Roksolana

Dobrý den, mnely deti 1.09., jit do školy? Děkuji

Dobrý den,
ne neměly. Školní rok začíná 4. 9. 2017.
S pozdravem
Martin Střelec

Paní ABC

Dobrý den,
ráda bych se Vás zeptala, kdy budou zveřejněny rozvrhy.

Předem děkuji za odpověď.☺️

Dobrý den,
již by tam měly být. Je tam akorát špatné datum platnosti. Zítra to opravíme.
S pozdravem
Martin Střelec

Tereza Pešková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli přiložíte aktuality ohledně pomůcek, které je potřeba koupit. Moje dcera nastupuje do 4D a nevím co bude potřebovat. Předem děkuji za odpověď. Tereza Pešková

Dobrý den,
Váš dotaz jsem přeposlal paní třídní učitelce.
S pozdravem
Martin Střelec

Eva Maxová

Dobrý den, chtěla bych upozornit na z mého pohledu nelogické uspořádání webových stránek, konkrétně oddělení "Aktuality". Pravidelně (téměř denně) sleduji hlavní stránku školy a Aktuality je první místo, kam se dívám. Nenapadlo mě však rozklikávat každé jednotlivé složky, jako je např. Družina, pro zjištění dalších jiných aktualit. Pokud Družina aktualizuje svoji složku, bylo by príma vidět toto také v Aktualitách na hlavní straně webu. Pokud to píši nesrozumitelně, omlouvám se, ráda případně dovysvětlím :-) Děkuji, s pozdravem Eva Maxová

Dobrý den,
děkujeme za zpětnou vazbu k užívání webu. Je to samozřejmě věc názoru, ale např. družina dává aktuality na web prakticky neustále. Informuje o aktivitách jednotlivých oddělení atd. Mám obavu, že na hlavní stránce by pak jiná aktualita nebyla. K tomu je třeba říci, že 60 % rodičů se informace družiny vůbec netýkají. V současnosti nad revizí webu uvažujeme a jeho budoucí strukturu promýšlíme.

S pozdravem
Martin Střelec

karolina žofčinova

dobry den Karolinka jde do 5A je stálou žákyni měla p.Učitele Popra chci se zeptat jestli mam kupovat nějaké sešity ...pokud by bylo možné odepište mi ,předem děkuji Przeczek Gražyna.

Dobrý den,
třídu bude mít p. učitel Křenek a na Čj paní zástupkyně Švajdová. Obraťte se prosím přímo na ně ales.krenek@hotmail.com,  katerina.svajdova@seznam.cz. Osobně se nicméně domnívám, že na nákup sešitů máte spoustu času a je lepší jej realizovat na začátku září.
S pozdravem
Martin Střelec

Tereza

Dobry den, rada bych se zeptala na prihlaseni do skolni jidelny pro nove zaky. Na uvodni schuzce bylo zmineno datum 24.8. pro zakoupeni cipu a zaplaceni obedu na zari. Nepostrehla jsem hodiny, kdy je mozne cip a obedy zakoupit. Predem dekuji za odpoved.

Dobrý den,
přesné časy zatím netuším, ale bude to přímo ve vestibulu školy u hlavního vchodu. Časy Vám sdělí paní Pokorná na jidelna@zscakovice.cz, nebo na 603 881 007. Zajistím, aby informace byla co nejdříve na webu školy.

S pozdravem
Martin Střelec

Roksolana

Dobry vecer, prosim Vas kdy bude probihat rodicovska schuzka, pro 1 tridu ? Dekuji

Dobrý den,
hned první školní den po slavnostním přivítání.
S pozdravem
Martin Střelec

 

Roksolana

Dobry den, ráda bych se zeptala kdy se ještě může přihlásit na kroužky na rok 2017/2018 ?

Děkuji za odpověď

Dobrý den,

přihlašování na koružky probíhá vždy v průběhu měsíce září. Námi provozované kroužky začínají od října.

S pozdravem

Martin Střelec

Klára

Hezký den, ráda bych se zeptala, kdy bude možnost přihlásit se do družiny pro rok 2017/2018.
Děkuji

Gláserová Gabriela

Dobrý den,
Byla bych do budoucna ráda,kdyby jste mohli spojit ředitelské volno třeba s nějakým svátkem nebo s podzimními prázdninami.
Zajistit hlídáni pro mé dítě je dost obtížné.
Píšete,že jste ochotni řešit situaci.
Jakým způsobem?
Děkuji
Gláserová

Dobrý den,

možnost ředitelského volna využíváme v souladu se zákonem a ne, abychom prodlužovali zaměstnancům a žákům prázdniny, či víkendy. Mimochodem právě z toho důvodu, že nemají všichni rodiče možnost zajistit dětem dohled. Snažili jsem se najít vhodnější termín pro naši vzdělávací akci, nicméně tento jediný byl alespoň připojen na víkend. Jinak situaci nabízíme řešit právě zajištěním dohledu nad dětmi rodičů, kteří si hlídání nemohou zajistit. Tuto skupinu dětí hlídá vychovatelka ŠD, pokud máte o tuto službu zájem, obraťte se na vedoucí školní družiny paní Barboru Šimonovou.

S pozdravem

Martin Střelec

Jiří Vojna

Dobrý den,
čtvrtek 17. listopadu 2016 je státní svátek, bude pátek 18. listopadu normální vyučovací den?
S pozdravem
Jiří Vojna

Dobrý den,
ano, škola je normálně v provozu.

S pozdravem
Martin Střelec

Jana Havelková

Dobrý den.Od letošního školního roku nefunguje mobilní aplikace Bakaláři pro android.Aplikace stále píše :Během komunikace se serverem došlo k potížím.Minulý školní rok do června vše fungovalo bez potíží.
Děkuji za případnou odpovědˇ Havelková

David Nekola

Dobrý den,
rád bych se zeptal, proč nefunguje přidání školního kalendáře do mého google kalendáře. Sice se mi tam přidá, ale žádné události se nezobrazí. Děkuji

Dobrý den,
už by to mělo fungovat.
S pozdravem
Martin Střelec

Šimáčková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy budou zveřejněny rozvrhy hodin pro školní rok 2016/2017.

Předem děkuji za případnou odpověď.

Šimáčková.

Dobrý den,
první verzi se pokusíme zveřejnit již zítra. Rozvrhy se budou dále upravovat, nejsou rozdělené volitelné předměty, místnosti, dozory a prvostupňové učitelky stále dělají přesuny v rámci svých hodin. V následujících dnech tedy vyvěsíme již 100% platnou verzi rozvrhu.
S pozdravem
Martin Střelec

Rodič

Dobrý den pane řediteli,
proč se o akcích pro přihlášené třídy pořádané školou (Česká filharmonie) dozvídáme až po jejich konání, když mají děti přinést do školy peníze? Akce nebyla ani na rozvrhu třídy na tento týden. O akci nebyly informované ani děti, které zbytečně nesly "nepotřebné" učení. S třídní učitelkou jsme se několikrát s rodiči pokoušeli domluvit, aby dávala info o akcích na třídní stránky alespoň 3 dny předem, bohužel bez kladné odezvy.
Děkuji, s pozdravem rodič

Dobrý den,
zjišťoval jsem od organizátorky této akce paní učitelky Hladíkové, jak proběhla informovanost kolegyň. Všichni TU, kteří projevili zájem o účast svojí třídy, měli potřebné informace s velkým předstihem. Nejednalo se o celoškolní akci, takže vzhledem k anonymitě dotazu nejsem schopen ani zahájit komunikaci s dotyčnou TU, protože nevím, o koho jde. Domnívám se, že tato komunikace by měla být vedena přímo s Vaší třídní učitelkou. Způsob komunikace a využití komunikačních kanálů (třídní weby, maily, telefon, konzultace) mezi rodiči a TU jsou předmětem oboustranné dohody. Pokud budete cítit v komunikaci s TU nadále nespokojenost, bude Vám vedení školy prostřednictvím školního poradenské pracoviště nápomocno s mediací tohoto problému.
S pozdravem
Martin Střelec
 

Hana Vašutová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda škola neplánuje vyměnit "školního" fotografa? Kvalita jak jednotlivých prosincových, tak i společných fotografií jde rok od roku bohužel rapidně dolů.
Děkuji a zdravím.
Hana Vašutová

Dobrý den,
změnu v této spolupráci neplánujeme. Posouzení kvality fotografií je dost subjektivní, ale žádné četnější výhrady jsem nezaznamenal a osobně klesající trend kvality neregistruji. Určitě ale nejsem odborník. Spolupráce s PRESTIGE PHOTO s.r.o. je dlouhodobá a my si konzistentních partnerství vážíme. Pokud má však jakákoliv třída plošně zájem o jiného fotografa, tak škola tuto firmu nikomu nevnucuje. Je to prostě tak, že škola zajistí fotografování a kdo jej využije  a následně fotografie koupí, je čistě na něm. Pokud si někdo zajistí tuto službu jinak, my mu v tom určitě nebudeme bránit.
S pozdravem
Martin Střelec

Johnd64

Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your website is great, as well as the content! dcgceeegbada

Thank you for acclaim. We have blogging medium two years, but it isnť used enough.
Greeting
Martin Střelec

ZŠ DR. EDVARDA BENEŠE
Nám. Jiřího Berana 500
196 00  Praha 9, Čakovice
tel.: 283 932 375
mobil.: 603 881 009
zscakovice@zscakovice.cz

Blížící se události