Uskutečněné akce

Pondělí, Květen 1, 2017

Recitační soutěž pro 2. stupeň

Recitační soutěž 2. stupeň

Dne 26. 4. 2017 proběhlo školní kolo recitační soutěže pro žáky 2. stupně. Zúčastnilo se celkem 21 žáků, nejlepších recitátorů z jednotlivých tříd. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – mladší (6. a 7. třídy) a starší (8. a 9. třídy),

Všem.....Více

Neděle, Březen 19, 2017

Čteme a prezentujeme

Prezentace mé oblíbené knihy – 2. stupeň

Ve středu 15. 3. 2017 se sešli žáci čtenáři, aby změřili své síly v představování svých oblíbených knížek. Prezentace byly připraveny různým způsobem – děti používaly velmi často i elektronické prezentace.

Všichni.....Více

Pátek, Březen 17, 2017

Soutěž v AJ

Soutěž v anglickém jazyce pro 3. – 5. třídy

V minulých dnech se konala soutěž v anglickém jazyce pro žáky 3 – 5. tříd. Žáci soutěžili v poslechových dovednostech, porozumění textu i v ústním projevu. Všichni předvedli velmi pěkné výkony.

Zde jsou výsledky soutěže.....Více

Čtvrtek, Prosinec 22, 2016

Soutěž v AJ

Soutěž v anglickém jazyce – školní kolo

V minulých dnech se konalo školní kolo soutěže v anglickém jazyce. Žáci ze 6. - 9. tříd v něm předvedli své schopnosti dorozumět se v anglickém jazyce.

Zde jsou výsledky soutěže:

Kategorie 6. a 7......Více

Středa, Prosinec 14, 2016

Píšeme s chutí

Podzim a začátek zimy je pro žáky druhého stupně časem, kdy se mohou věnovat i vlastní tvorbě v próze či poezii. Touto dobou totiž probíhá soutěž PÍŠEME S CHUTÍ. Letošní téma bylo: Proč bych chtěl/nechtěl být dospělý.

A výsledky? Celá řada velmi povedených prací, se kterými vás.....Více

Čtvrtek, Prosinec 8, 2016

Vánoční trh

Pondělí, Prosinec 5, 2016

Olympiáda v českém jazyce

Výsledky školního kola olympiády v českém jazyce

Začátkem prosince 2016 proběhlo školní kolo olympiády v českém jazyce. Zúčastnilo se jej 21 žáků osmých a devátých ročníků. Olympiáda měla dvě části – gramatickou a slohovou.

Dva první žáci – Michal Hampl z IX. A  a.....Více

Pondělí, Prosinec 5, 2016

Projektové dny 80 let naší školy - plány školy, Scratch kvíz

Skupina žáků z 2. stupně se zaměřila na schematické znázornění prostor naší budovy. Dle těchto plánků byste se měli lépe orientovat v naší hlavní budově.

Další skupinka se zabývala programováním kvízu na téma 80 let naší školy v programu Scratch. Na níže uvedených odkazech si můžete.....Více

Čtvrtek, Září 8, 2016

Festival vědy

Dne 7.9. 2016 se na Vítězném náměstí v Praze konal Festival vědy. Šlo o společnou akci vysokých škol, volnočasových a akademických institucí. A uznáte, že na takové akci jsme nesměli chybět.

Čtyři sedmé třídy a jedna osmá dnes tedy navštívily velkou vědeckou laboratoř pod širým nebem.....Více

Pondělí, Červen 27, 2016

Sportovní den

V pondělí 27.6.2016 se uskutečnil sportovní den pro 2. stupeň. Soutěžilo se v několika disciplínách i kategoriích.
Žáci byli rozděleni na mladší - 6.r., mladší - 7.r, a starší 8.+ 9.r. Své výkony žáci měřili ve fotbale, vybíjené, přehazované, volejbale, basketbale, přetahování lanem,.....Více